Een mooie afsluiting

VVESafety_Kerst met de Zandtovenaar 2015_MED_1

We hebben 2015 af kunnen sluiten met een aantal mooie evenementen. In opdracht van Eye2Eye Media verzorgden wij de vergunningen en de uitvoering van de veiligheid voor Kerst op de Dam. De planvorming, tabletop, risicoanalyse, beveiliging, medische hulpverlening, brandwachten en veiligheidscoordinatie.

Voor Livetime productions verzorgden we op 17 december in Apeldoorn de veiligheid voor het televisieprogramma Kerst met de Zandtovenaar. Dit evenement trok bijna 10.000 bezoekers, waaronder veel kinderen. De complete veiligheid viel onder verantwoording van VVE Safety.

De afsluiter was voor de Top2000 van NPO Radio2 waarvoor wij in opdracht van Beeld en Geluid de beveiligingsplannen en beveiliging leverden.

 

 

 

 

Leave a Reply